page_banner

producten

100 Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2 km DDM DFB optische transceiver

korte beschrijving:

De 100Gb / s QSFP28 CWDM4 is een vierkanaals, inplugbare, parallelle optische transceiver en ontworpen voor 100G CWDM-toepassingen met FEC-, Datacenter- en Enterprise-netwerken en andere optische verbindingen. Ze voldoen aan de SFF-8636-specificatie, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 en Telcordia GR-468-CORE. De optische zendontvangers voldoen aan het RoHS-vereiste.


Product detail

product beschrijving

De 100G QSFP28 integreert vier datastroken in elke richting met een bandbreedte van 100 Gb / s. Elke rijstrook kan werken met 25,78125 Gb / s tot 2 km voor G.652 Single Mode Fiber (SMF). De centrale golflengten van de 4CWDM-kanalen zijn 1271 nm, 1291 nm, 1211 nm en 1331 nm.

Producteigenschap

Tot 25,78125 Gbps Gegevenssnelheid per kanaal
Tot 2 km voor G.652 SMF
4 DFB-gebaseerde CWDM ongekoelde zender
4 kanalen PIN-fotodetector
Hot-pluggable QSFP28-vormfactor
Duplex LC-houder
Interne CDR-circuits op zowel ontvanger- als zenderkanalen
Ondersteuning van CDR-bypass
Ingebouwde digitale diagnostische functies
Laag stroomverbruik <3,5 W.
Bedrijfstemperatuur: 0 ~ + 70 ° C

Toepassing

100G CWDM4-toepassingen met FEC
Datacenter en Enterprise-netwerken
Andere optische verbindingen

Productspecificatie

Parameter

Gegevens

Parameter

Gegevens

Vormfactor

QSFP28

Golflengte

1310nm

Max. Gegevenssnelheid

103,1 Gbps

Max. Transmissieafstand

2km

Connector

LC duplex

Media

SMF

Zender Type

DFB-gebaseerde LAN-WDM

Type ontvanger

PIN

Diagnostiek

DDM ondersteund

Temperatuurbereik

0 tot 70 ° C (32 tot 158 ​​° F)

TX Power elke rijstrook

-6,5 ~ 2,5 dBm

Gevoeligheid van de ontvanger

<-10dBm

<-10dBm

Energieverbruik

3,5 W.

Uitsterven Ratio

3,5 dB

1

Kwaliteitstest

2

TX / RX signaalkwaliteit testen

3

Beoordeel testen

4

Testen van het optische spectrum

5

Senstiviteitstesten

6

Betrouwbaarheid en stabiliteitstesten

Endface testen

xinfu

Kwaliteitscertificaat

safd (2)

CE-certificaat

safd (3)

EMC-rapport

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25 Gb / s SFP28 SR 850nm 100 m DDM VCSEL LC optische transceiver