page_banner

producten

10 Gb / s SFP + LR 1310nm 20 km DDM DFB LC Duplex optische transceiver

korte beschrijving:

10 Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + transceivers zijn ontworpen voor gebruik in 10 Gigabit Ethernet-verbindingen tot 20 km via Single Mode-glasvezel. Ze voldoen aan SFF-8431, SFF-8432 en IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, en 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Digitale diagnosefuncties zijn beschikbaar via een 2-draads seriële interface. De optische zendontvangers voldoen aan het RoHS-vereiste.


Product detail

product beschrijving

10 Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + transceivers zijn ontworpen voor gebruik in 10 Gigabit Ethernet-verbindingen tot 20 km via Single Mode-glasvezel. Ze voldoen aan SFF-8431, SFF-8432 en IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, en 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Digitale diagnosefuncties zijn beschikbaar via een 2-draads seriële interface. De optische zendontvangers voldoen aan het RoHS-vereiste.

Producteigenschap

Single Mode glasvezeltransmissie
SFP-pakket voor meerdere bronnen met LC-houder
Tot 10 Gb / s datalinks
Hot-pluggable mogelijkheid
Enkele + 3.3V voeding
Voldoet aan specificaties voor IEEE802.3Z
Voldoet aan Bellcore TA-NWT-000983
Oogveiligheid Ontworpen om te voldoen aan laserklasse 1, in overeenstemming met IEC60825-1

Toepassing

Gigabit Ethernet
Fibre Channel
WDM-applicatie

Productspecificatie

Parameter Gegevens Parameter Gegevens
Vormfactor SFP + Golflengte 1310nm
Max. Gegevenssnelheid 10 Gbps Max. Transmissieafstand 20km
Connector Duplex LC Media SMF
Zender Type 1310nm DFB Type ontvanger PINTIA
Diagnostiek DDM ondersteund Temperatuurbereik 0 tot 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Power elke rijstrook -4 ~ + 2dBm Gevoeligheid van de ontvanger <-14dBm
<-14dBm Energieverbruik 3,5 W. Uitsterven Ratio

4dB

1

Kwaliteitstest

2

TX / RX signaalkwaliteit testen

3

Beoordeel testen

4

Testen van het optische spectrum

5

Senstiviteitstesten

6

Betrouwbaarheid en stabiliteitstesten

Endface testen

xinfu

Kwaliteitscertificaat

safd (2)

CE-certificaat

safd (3)

EMC-rapport

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10 Gb / s SFP + LR 1310nm 10 km DDM DFB LC Duplex optische transceiver