page_banner

producten

155 Mb / s SFP 1310 nm / 1550 nm 20 km DDM Simplex LC optische transceiver

korte beschrijving:

De 100Gb / s CFP4 is ontworpen voor 100GBASE-SR4 Ethernet. Ze voldoen aan CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 en CAUI-4, en OIF CEI-28G-VSR .. De optische transceivers voldoen aan de vereisten van RoHS.


Product detail

product beschrijving

De SFP-transceivers zijn hoogwaardige, kosteneffectieve modules. Digitale diagnosefuncties zijn beschikbaar via de 2-draads seriële bus gespecificeerd in SFF-8472. Het ontvangergedeelte maakt gebruik van een PIN-ontvanger en de zender gebruikt een 1310 nm FP-laser en 1550 nm FP-laser om 100Base-LX Ethernet 20km-toepassing te garanderen.

Producteigenschap

Tot 155 Mb / s datalinks

Hot-pluggable

Enkele LC-connector

Tot 20 km op 9/125 μm SMF

Ingebouwde WDM

Enkele + 3.3V voeding

Bewakingsinterface Voldoet aan SFF-8472

Bedrijfstemperatuurbereik: -40 ° C tot 85 ° C / -5 ° C tot 85 ° C / -0 ° C tot 70 ° C

Voldoet aan RoHS en loodvrij

Toepassing

Snel Ethernet

SDH STM-1 / SONET OC-03

WDM-applicatie

Productspecificatie

Parameter Gegevens Parameter Gegevens
Vormfactor SFP Golflengte 1310nm / 1550nm
Max. Gegevenssnelheid 100 Mb / s Max. Transmissieafstand 20km
Connector Simplex LC Uitsterven Ratio 9dB
Zender Type FP Type ontvanger PINTIA
Diagnostiek DDM ondersteund Temperatuurbereik 0 tot 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX-vermogen -13 ~ -7dBm Gevoeligheid van de ontvanger <-34dBm

<-34dBm

1

Kwaliteitstest

2

TX / RX signaalkwaliteit testen

3

Beoordeel testen

4

Testen van het optische spectrum

5

Senstiviteitstesten

6

Betrouwbaarheid en stabiliteitstesten

Endface testen

xinfu

Kwaliteitscertificaat

safd (2)

CE-certificaat

safd (3)

EMC-rapport

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40 Gb / s QSFP + CWDM 40 km DDM Duplex LC optische transceiver