page_banner

producten

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25 Gb / s SFP28 LR 1310nm 10 km DDM DFB LC optische transceiver

    De SFP28-transceivers zijn hoogwaardige, kosteneffectieve modules die een datasnelheid van 25 Gbps en een maximale linklengte van 10 km op SMF ondersteunen. Het is ontworpen voor 25GBASE-LR Ethernet en 25,78125 Gb / s enkele lane 100GE LR4. Ze voldoen aan SFF-8402 en SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 en IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Part 15, Class B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optische transceiver

    SFP28-zendontvangers zijn ontworpen voor gebruik in Ethernet-verbindingen met een gegevenssnelheid tot 25,78 Gb / s en een verbindingslengte van 40 km. Ze voldoen aan SFF-8472 en zijn compatibel met SFF-8432 en toepasselijke delen van SFF-8431. De optische zendontvangers voldoen aan het RoHS-vereiste.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25 Gb / s SFP28 LAN-WDM 10 km DDM EML Duplex LC optische transceiver

    De SFP28 LAN-WDM-module voldoet aan SFF-8431, SFF-8432 en IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Digitale diagnosefuncties zijn beschikbaar via een 2-draads seriële interface, zoals gespecificeerd in SFF-8472. De optische zendontvanger voldoet aan de RoHS-vereisten.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC optische transceiver

    De SFP28 LAN-WDM-module voldoet aan SFF-8431, SFF-8432 en IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Digitale diagnosefuncties zijn beschikbaar via een 2-draads seriële interface, zoals gespecificeerd in SFF-8472. De optische zendontvanger voldoet aan de RoHS-vereisten.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25 Gb / s SFP28 SR 850nm 100 m DDM VCSEL LC optische transceiver

    De SFP28-transceiver is een zeer compacte optische transceivermodule die 25Gbit / s seriële PECL- of CML-elektrische gegevens omzet in seriële optische gegevens die voldoen aan de 25GBASE-SR-standaard. Het is ontworpen voor high-speed storage area networks, computercluster cross-connect, custom high-speed data pipes en inter rack connection. Ze zijn compatibel met compatibel met SFF-8431, SFF-8432 en IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25 Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

    SFP28-transceivers zijn ontworpen voor gebruik in Ethernet-verbindingen met een gegevenssnelheid tot 25,78 Gb / s en een verbindingslengte tot 10 km. Ze voldoen aan SFF-8472 en zijn compatibel met SFF-8432 en toepasselijke delen van SFF-8431. De optische zendontvangers voldoen aan het RoHS-vereiste.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25 Gb / s SFP28 CWDM 10 km DDM EML Duplex LC optische transceiver

    SFP28-transceivers zijn ontworpen voor gebruik in Ethernet-verbindingen met een gegevenssnelheid tot 25,78 Gb / s en een verbindingslengte van 10 km. Ze voldoen aan SFF-8472 en zijn compatibel met SFF-8432 en toepasselijke delen van SFF-8431. De optische zendontvangers voldoen aan het RoHS-vereiste.