page_banner

producten

  • 10Gb/s SFP+ DWDM 40km DDM EML LC optical transceiver

    10 Gb / s SFP + DWDM 40 km DDM EML LC optische transceiver

    De DWDM SFP + 10G-serie single-mode transceiver is een insteekbare module met kleine vormfactor voor duplex optische datacommunicatie.
    Deze module is ontworpen voor gebruik in DWDM-netwerkapparatuur in grootstedelijke toegangs- en kernnetwerken en werkt op DWDM-golflengten van 1529 nm tot 1563 nm zoals gespecificeerd door de ITU-T. Ze klagen bij de SFF-8431 MSA en SFF-8432 MSA.
    De optische zendontvangers voldoen aan het RoHS-vereiste.
  • 10Gb/s SFP+ DWDM 80km DDM EML LC optical transceiver

    10 Gb / s SFP + DWDM 80 km DDM EML LC optische transceiver

    De DWDM SFP + 10G-serie single-mode transceiver is een insteekbare module met kleine vormfactor voor duplex optische datacommunicatie.
    Deze module is ontworpen voor gebruik in DWDM-netwerkapparatuur in grootstedelijke toegangs- en kernnetwerken en werkt op DWDM-golflengten van 1529 nm tot 1563 nm zoals gespecificeerd door de ITU-T. Ze klagen bij de SFF-8431 MSA en SFF-8432 MSA.
    De optische zendontvangers voldoen aan het RoHS-vereiste.